BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN TORAKSIM, “KİTAP KULÜBÜ”NÜN DÖRDÜNCÜ PROGRAMI 2 NİSAN 2019 SALI GÜNÜ, SAAT: 19.30’DA TORAKSIM’DA…

BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN TORAKSIM, “KİTAP KULÜBÜ”NÜN DÖRDÜNCÜ PROGRAMI 2 NİSAN 2019 SALI GÜNÜ, SAAT: 19.30’DA TORAKSIM’DA…

BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN
TORAKSIM, “KİTAP KULÜBÜ”NÜN DÖRDÜNCÜ PROGRAMI
2 NİSAN 2019 SALI GÜNÜ, SAAT: 19.30'DA TORAKSIM'DA...

TORAKSIM, "KİTAP KULÜBÜ"nün dördüncü programı 2 Nisan 2019 Salı günü saat 19.30'da Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da gerçekleştirilecektir.

BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirilecek olan programa Doç. Dr. Özge YILMAZ ve programın özel konuğu olan Prof. Dr. Arzu YORGANCIOĞLU MANİSA'dan, Uzm. Dr. Canan GÜNDÜZ ise İSTANBUL'dan online olarak kendi bilgisayarları ile bağlanarak Sabahattin Ali'nin "KÜRK MANTOLU MADONNA" kitabını yorumlayacaklar.

TORAKSIM, Kitapları Dinleyin Köşesi'nde yer alan Prof. Dr. Arzu YORGANCIOĞLU tarafından seslendirilmiş "Kürk Mantolu Madonna” kitabını programa kadar dinleyebilirseniz hep birlikte üzerinde konuşup, tartışabiliriz.

YAZILIMI ve TASARIMI TAMAMIYLA BİLİMSEL BİLİŞİM TARAFINDAN GELİŞTİRİLEN CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleşecek programda ekran önünde yorumcularımızı izleyen üyelerimiz arzu ederlerse chat ekranından programa dahil olabilecekler.

İnternet bağlantınızın olduğu her yerden, bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) progamı izleyebilir, chat ekranından soru-katkılarınızı gönderebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Katkılarınızla daha da güzelleşecek bu programa katılımınızı bekliyoruz.

BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE TORAKSIM, "KİTAP KULÜBÜ" PROGRAMI...
Konu:KÜRK MANTOLU MADONNA
Yorumcular:Doç. Dr. Özge YILMAZ,
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, MANİSA
Uzm. Dr. Canan GÜNDÜZ,
Göğüs Hastalıkları Uzmanı, İSTANBUL
Prof. Dr. Arzu YORGANCIOĞLU,
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı, MANİSA
Tarih-Saat:2 Nisan 2019 Salı, Saat: 19.30 - 20.30
Yer:www.toraksim.org

www.toraksim.org


SosyalPlatform

CanlıKonferans

OnlineTV

SunuMerkezi

 Üye
 Video
 Canlı Konferans