TORAKSIM’DA “KİTAPLARI DİNLEYİN” KÖŞESİ’NİN YÜZALTINCI SESLİ KİTABI: “STEFAN ZWEIG - KORKU”

TORAKSIM’DA “KİTAPLARI DİNLEYİN” KÖŞESİ’NİN YÜZALTINCI SESLİ KİTABI: “STEFAN ZWEIG - KORKU”

TORAKSIM'DA "KİTAPLARI DİNLEYİN" KÖŞESİ'NİN
YÜZALTINCI SESLİ KİTABI: "STEFAN ZWEIG - KORKU"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin yüzaltıncı sesli kitabı "STEFAN ZWEIG - KORKU".

"KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin bu haftaki sesli kitabı Avusturyalı roman, tiyatro, biyografi yazarı ve gazeteci Stefan ZWEIG'in korku temasını, bir kadının hayat hikayesini aldatma konusu üzerinden işlediği muhteşem romanı "KORKU".

Rahat ve korunaklı bir yaşam süren saygın bir kadın, sekiz yıllık evliliğinden sıkılmış, burjuva dünyasının kozasından çıkarak kendini genç bir piyanistin kollarına atmıştır. Ancak bu gizli ilişkiden haberdar olan bir şantajcının ansızın zuhur etmesiyle, hayatında yeni farkına vardığı bütün güzellikleri yitirme tehlikesiyle karşı karşıya kalır ve kahredici bir korkunun pençesine düşer. Korku, insanı bilinç dışına itilmiş utanç verici deneyimlerden, bastırılmış pişmanlıklardan özgürleştirebilecek güçte bir yapıt.

Sesli kitabı TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

"STEFAN ZWEIG - KORKU" sesli kitabını isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org


SosyalPlatform

CanlıKonferans

OnlineTV

SunuMerkezi

 Üye
 Video
 Canlı Konferans