23 MART 2020, “CORONAVIRUS (COVID-19)” CANLI KONSEYİNİN VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ’NDE...

23 MART 2020, “CORONAVIRUS (COVID-19)” CANLI KONSEYİNİN VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ’NDE...

23 MART 2020, "CORONAVIRUS (COVID-19)" CANLI KONSEYİNİN
VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ
TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da "Coronavirus (COVID-19)" Canlı Konseyi Prof. Dr. A. Füsun ÖNER EYÜBOĞLU ve Prof. Dr. Ayça Arzu SAYINER'in sunumlarıyla 23 Mart 2020 Pazartesi günü gerçekleştirildi.

www.toraksim.org'ta yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleşen "CORONAVIRUS (COVID-19)" başlıklı Canlı Konseyinde ANKARA'dan Prof. Dr. A. Füsun ÖNER EYÜBOĞLU "Bu Salgından Ne Öğrendik, Ne Öğreniyoruz?"; İZMİR'den Prof. Dr. Ayça Arzu SAYINER ise "Tanısal Testler ve Sonuçlarının Yorumu" konularını anlattılar. Konuşmacılarımız online olarak, kendi bilgisayarları ile BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ'ne bağlandılar.

229 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve CHAT EKRANINDA 157 PAYLAŞIMLA SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konseyin video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slayt setlerine ise "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Programa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken program esnasında chat ekranında ve sonrasında TORAKSIM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Ali Fuat KALYONCU
Konuşmacılara başarılar diliyorum. Bu webinar dizisi çok yararlı oluyor.

*Nurdan KÖKTÜRK
Hocalarımıza çok çok teşekkürler. Bu seri büyük ihtiyaç…

*Hasan BAYRAM
Çok çok teşekkür ederiz. Çok yararlı oldu.

*Fadime Sultan ALBEZ
Sizlere ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

*Asiye İNAN SÜER
Doyurucu açıklamalarınız ve cevaplarınız için çok teşekkürler.

www.toraksim.org


SosyalPlatform

CanlıKonferans

OnlineTV

SunuMerkezi

 Üye
 Video
 Canlı Konferans