TORAKSIM’DA “KİTAPLARI DİNLEYİN” KÖŞESİ’NİN SEKSENÜÇÜNCÜ SESLİ KİTABI: “XAVIER DE MONTEPIN - EKMEKÇİ KADIN”

TORAKSIM’DA “KİTAPLARI DİNLEYİN” KÖŞESİ’NİN SEKSENÜÇÜNCÜ SESLİ KİTABI: “XAVIER DE MONTEPIN - EKMEKÇİ KADIN”

TORAKSIM'DA "KİTAPLARI DİNLEYİN" KÖŞESİ'NİN
SEKSENÜÇÜNCÜ SESLİ KİTABI:
"XAVIER DE MONTEPIN - EKMEKÇİ KADIN"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin seksenüçüncü sesli kitabı "XAVIER DE MONTEPIN - EKMEKÇİ KADIN".

"KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin bu haftaki sesli kitabı yazdığı romanlarda halkın dramını yansıtarak başarılar kazanan Xavier de MONTEPIN'in 1884 yılında kaleme aldığı romanı "EKMEKÇİ KADIN".

Fransız Edebiyatı'nın en ünlü klasiklerinden biri olan "EKMEKÇİ KADIN", çok sevilen ve dünyanın hemen bütün dillerine çevrilen bir romandır. Yayınlandığı yıllarda önemli yankılar uyandıran "EKMEKÇİ KADIN", içerdiği toplumsal sorunlarla ve küçük insanların dramlarını anlatmadaki başarısıyla haklı bir üne kavuşmuştur.

Sesli kitabı TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

"XAVIER DE MONTEPIN - EKMEKÇİ KADIN" sesli kitabını isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org


SosyalPlatform

CanlıKonferans

OnlineTV

SunuMerkezi

 Üye
 Video
 Canlı Konferans